IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, pansiyonlu okul yöneticilerimiz ile bir araya gelerek pansiyon durumları, yapılan çalışmalar, yapılması planlanlanan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, pansiyonlu okul yöneticilerimiz ile bir araya gelerek pansiyon durumları, yapılan çalışmalar, yapılması planlanlanan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/14131010_DSC_0001.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, pansiyonlu okul yöneticilerimiz ile bir araya gelerek pansiyon durumları, yapılan çalışmalar, yapılması planlanlanan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.