IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, salgın tedbirleri kapsamında Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi pansiyonunu ziyaret etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, salgın tedbirleri kapsamında Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi pansiyonunu ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/14133731_DSC_0082.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi pansiyonunu ziyaret ederek salgın tedbirlerini yerinde kontrol etti. Ayrıca salgın tedbirleri ve yeni eğitim-öğretim yılı hakkında öğrencilerimiz ile sohbet etti.