IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Şehit Öğretmen Şevki Akgün Ortaokulu'nda düzenlenen Dilimizin Zenginlikleri Sözlük Tasarım Yarışması'nda dereceye giren öğrencimize ödülünü verdi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Şehit Öğretmen Şevki Akgün Ortaokulu'nda düzenlenen Dilimizin Zenginlikleri Sözlük Tasarım Yarışması'nda dereceye giren öğrencimize ödülünü verdi.](/meb_iys_dosyalar/2023_12/14150351_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Şehit Öğretmen Şevki Akgün Ortaokulu'nda düzenlenen Dilimizin Zenginlikleri Sözlük Tasarım Yarışması'nda dereceye giren öğrencimize ödülünü vererek idareci,öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.