IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, selden zarar gören Aralık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek yapılan onarım çalışmalarının eğitim - öğretim yılına yetiştirilmesi talimatını verdi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, selden zarar gören Aralık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek yapılan onarım çalışmalarının eğitim - öğretim yılına yetiştirilmesi talimatını verdi.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/16135227_DSC_0025.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, selden zarar gören Aralık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek yapılan onarım çalışmalarının eğitim - öğretim yılına yetiştirilmesi talimatını verdi.