IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Şeyh Edebali Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Şeyh Edebali Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/14132206_DSC_0007.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Şeyh Edebali Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.