IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Sosyal Sorumluluk Programı ve Hayat Boyu Öğrenme Sertifikasyon Uygulama Yönergesi'nin okullardaki işleyişi ile ilgili Okul Müdürleri ile toplantı yaptı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Sosyal Sorumluluk Programı ve Hayat Boyu Öğrenme Sertifikasyon Uygulama Yönergesi'nin okullardaki işleyişi ile ilgili Okul Müdürleri ile toplantı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/29152010_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Sosyal Sorumluluk Programı ve Hayat Boyu Öğrenme Sertifikasyon Uygulama Yönergesi'nin okullardaki işleyişi ile ilgili Okul Müdürleri ile toplantı yaptı.