IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, tasarım beceri atölyelerinden oluşan "SERKA ile Benim Dünyam" projesi kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, tasarım beceri atölyelerinden oluşan](/meb_iys_dosyalar/2021_08/22102515_DSC_0040.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, öğrencilerimizin faydalanacağı yaklaşık 2000 m2 alana 1 milyon 300 bin liralık SERKA desteği ile kurulan tasarım beceri atölyelerinden oluşan "SERKA ile Benim Dünyam" projesi kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.