IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Teknofest Finaline kalan Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Teknofest Finaline kalan Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/10174323_DSC_0115.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret etti. Ziyarette Teknofest Finaline kalan " Görme Engelliler İçin Taşınabilir Braille Yazıcısı" projesinde emeği geçen, öğrenci, öğretmen ve idarecilere teşekkür ederek finalde başarılar diledi.