IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, "Temel Eğitimde 10000 Okul" projesi kapsamında inşaat süreci tamamlanan ana sınıflarını ve yapımı devam eden okul inşaatlarını yerinde inceledi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI,](/meb_iys_dosyalar/2021_12/05160010_DSC_0015.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, "Temel Eğitimde 10000 Okul" projesi kapsamında inşaat süreci tamamlanan ana sınıflarını ve yapımı devam eden okul inşaatlarını yerinde inceledi.