IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Tübitak 16. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasına katılan BİLSEM öğrenci ve öğretmenlerimizi Erzurum Bölge Sergisine yolcu etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Tübitak 16. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasına katılan BİLSEM öğrenci ve öğretmenlerimizi Erzurum Bölge Sergisine yolcu etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/28172444_DSC_0025.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Tübitak 16. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasına katılan BİLSEM öğrenci ve öğretmenlerimizi Erzurum Bölge Sergisine yolcu etti.