IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, TÜBİTAK 2204-B Ortaokullar Arası Araştırma Projeleri Yarışması Finalinde dereceye giren öğrencilerimize Teşekkür Belgesi takdim ederek başarılarının devamını diledi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, TÜBİTAK 2204-B Ortaokullar Arası Araştırma Projeleri Yarışması Finalinde dereceye giren öğrencilerimize Teşekkür Belgesi takdim ederek başarılarının devamını diledi.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/07145844_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Erzurum'da düzenlenen TÜBİTAK 2204-B Ortaokullar Arası Araştırma Projeleri Yarışması Finalinde dereceye giren Şehit Öğretmen Şevki Akgün Ortaokulu ve Azer-İshak YAYCILI BİLSEM idareci, öğretmen ve öğrencilerimize Teşekkür Belgesi takdim ederek başarılarının devamını diledi.