IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği M.T.A.L ve Rehberlik Araştırma Merkezi'ni ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği M.T.A.L ve Rehberlik Araştırma Merkezi'ni ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_12/11144136_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği M.T.A.L ve Rehberlik Araştırma Merkezi'ni ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.