IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Türkiye Yıldız Erkekler ve Kadınlar Boks ve Para-judo Türkiye Şampiyonası'nda dereceye giren Şehit Fatih KARA Spor Lisesi öğrencilerini makamında ağırlayarak tebrik etti ve ödüllendirdi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Türkiye Yıldız Erkekler ve Kadınlar Boks ve Para-judo Türkiye Şampiyonası'nda dereceye giren Şehit Fatih KARA Spor Lisesi öğrencilerini makamında ağırlayarak tebrik etti ve ödüllendirdi.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/24131005_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Türkiye Yıldız Erkekler ve Kadınlar Boks ve Para-judo Türkiye Şampiyonası'nda dereceye giren Şehit Fatih KARA Spor Lisesi öğrencilerini makamında ağırlayarak tebrik etti ve ödüllendirdi.
Dereceler:
- Türkiye Yıldız Erkekler ve Kadınlar Boks Şampiyonası: 60 kg Türkiye 1. si Pınar ELÇİK
- Para-judo Türkiye Şampiyonası : 48 kg Türkiye 1. si Pervin DİLAVER