IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Tuzluca ilçemizde yapım, güçlendirme, bakım ve onarım çalışması devam eden inşaatlarımızda incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Tuzluca ilçemizde yapım, güçlendirme, bakım ve onarım çalışması devam eden inşaatlarımızda incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_08/14153524_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Tuzluca ilçemizde yapım, güçlendirme, bakım ve onarım çalışması devam eden inşaatlarımızda incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.