IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve AFAD İl Müdürü Sn. Bülent ZEĞEM 1-7 Mart Deprem Haftası sebebiyle M.Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi'nde yapılan deprem tatbikatına katıldılar.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve AFAD İl Müdürü Sn. Bülent ZEĞEM 1-7 Mart Deprem Haftası sebebiyle M.Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi'nde yapılan deprem tatbikatına katıldılar.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/07161442_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve AFAD İl Müdürü Sn. Bülent ZEĞEM 1-7 Mart Deprem Haftası sebebiyle M.Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi'nde yapılan deprem tatbikatına katıldılar.