IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullardaki İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak; idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet ettiler.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullardaki İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak; idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/20120702_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullardaki İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak; idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet ettiler.