IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullarımızda düzenlenen bayrak törenlerine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullarımızda düzenlenen bayrak törenlerine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimizle sohbet ederek güne başladılar.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/18170252_BaYlYksYz-1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullarımızda düzenlenen bayrak törenlerine katılarak öğrencilerimizle birlikte İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimizle sohbet ederek güne başladılar.