IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullarımızda düzenlenen bayrak törenlerine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullarımızda düzenlenen bayrak törenlerine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimizle sohbet ederek güne başladılar.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/01182842_DSC_0058.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullarımızda düzenlenen bayrak törenlerine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![01-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_01182842_DSC_0058.jpg)
![01-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_01182926_photo5764794973043144384.jpg)
![01-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_01182929_photo5764794973043144385.jpg)
![01-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_01182932_photo5764794973043144386.jpg)
![01-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_01182933_photo5764794973043144387.jpg)