IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullarımızda düzenlenen bayrak törenlerine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullarımızda düzenlenen bayrak törenlerine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimizle sohbet ederek güne başladılar.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/08181728_DSC_0083.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Milli Eğitim Yöneticilerimiz okullarımızda düzenlenen bayrak törenlerine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![08-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_08181728_DSC_0083.jpg)
![08-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_08181823_photo5787565364933147823.jpg)
![08-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_08181826_photo5787565364933147824.jpg)
![08-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_08181829_photo5787565364933147826.jpg)