IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, yapımı tamamlanarak eğitim-öğretime başlayan Hürriyet Ortaokulu'nu ziyaret ederek; idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, yapımı tamamlanarak eğitim-öğretime başlayan Hürriyet Ortaokulu'nu ziyaret ederek; idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2023_12/25115847_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, yapımı tamamlanarak eğitim-öğretime başlayan Hürriyet Ortaokulu'nu ziyaret ederek; idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu.