IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, yeni eğitim-öğretim dönemi açılışında Tuzluca 100. Yıl Anadolu Lisesi ve Tuzluca Halk Eğitim Merkezi'nde açılan kursları ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, yeni eğitim-öğretim dönemi açılışında Tuzluca 100. Yıl Anadolu Lisesi ve Tuzluca Halk Eğitim Merkezi'nde açılan kursları ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/05142610_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, yeni eğitim-öğretim dönemi açılışında Tuzluca 100. Yıl Anadolu Lisesi ve Tuzluca Halk Eğitim Merkezi'nde açılan kursları ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.