IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Yeni Eğitim-Öğretim Yılı hazırlık çalışmaları kapsamında okul ziyaretlerine devam ediyor.
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Yeni Eğitim-Öğretim Yılı hazırlık çalışmaları kapsamında 75. Yıl Anaokulu, Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi, Mimar Sinan İlk ve ortaokulu, Şehit Cihat Sayım Anaokulunu ziyaret etti.![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Yeni Eğitim-Öğretim Yılı hazırlık çalışmaları kapsamında okul ziyaretlerine devam ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/24192828_DSC_0023.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Yeni Eğitim-Öğretim Yılı hazırlık çalışmaları kapsamında 75. Yıl Anaokulu, Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi, Mimar Sinan İlk ve ortaokulu, Şehit Cihat Sayım Anaokulunu ziyaret etti.