IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN MÜRŞİTALİ İLK VE ORTAOKULUNA ZİYARET

                                      MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN MÜRŞİTALİ  İLK VE ORTAOKULUNA ZİYARET                     Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve Maarif Baş Müfettişi aynı zamanda Denetim Turne Başkanı Mustafa Çınar ile birlikte  Karakoyunlu İlçesine bağlı Mürşitali Köyünde bulunan Şehit Er Muharrem Taş İlk ve Orta Okulunu Ziyaret Etti.                 Okul Müdürü ve Müdür yardımcısı tarafından karşılanan Milli Eğitim Müdürümüz ve Marif Baş müfettişi okulu gezerek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti. Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen,"Bütün okullarımızı 2023 yılı vizyonuna hazırlıyoruz. Mürşitali köyümüz  okuma oranı yüksek olan köylerimizden biridir.LGS sınavında başarı bekliyorum.Az bir zman kaldı. Öğrencilerimizle yakinen ilgilenelim sınava hazırlayalım "dedi.                 Maarif Baş Müfettişi Mustafa Çınar, ise "Değerli meslektaşlarım bu sınır köyünde fedakarca görev yapıyorsunuz. İşte bunun için öğretmenlik fedakârlık isteyen kutsal bir meslektir.Yüreğiniz hep sevgi dolu olsun Öğrencilerinize velilerinize sevgiyle yaklaşın.başarılar dilerim "şeklinde konuştu.  
                      MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN MÜRŞİTALİ İLK VE ORTAOKULUNA ZİYARET

                                               MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN MÜRŞİTALİ  İLK VE ORTAOKULUNA ZİYARET

                    Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve Maarif Baş Müfettişi aynı zamanda Denetim Turne Başkanı Mustafa Çınar ile birlikte  Karakoyunlu İlçesine bağlı Mürşitali Köyünde bulunan Şehit Er Muharrem Taş İlk ve Orta Okulunu Ziyaret Etti.

                Okul Müdürü ve Müdür yardımcısı tarafından karşılanan Milli Eğitim Müdürümüz ve Marif Baş müfettişi okulu gezerek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen,"Bütün okullarımızı 2023 yılı vizyonuna hazırlıyoruz. Mürşitali köyümüz  okuma oranı yüksek olan köylerimizden biridir.LGS sınavında başarı bekliyorum.Az bir zman kaldı. Öğrencilerimizle yakinen ilgilenelim sınava hazırlayalım "dedi.

                Maarif Baş Müfettişi Mustafa Çınar, ise "Değerli meslektaşlarım bu sınır köyünde fedakarca görev yapıyorsunuz. İşte bunun için öğretmenlik fedakârlık isteyen kutsal bir meslektir.Yüreğiniz hep sevgi dolu olsun Öğrencilerinize velilerinize sevgiyle yaklaşın.başarılar dilerim "şeklinde konuştu.

 

17-05-201917-05-201917-05-201917-05-201917-05-201917-05-201917-05-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.