IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN EHLİBEYT ALİMLER DERNEĞİNE ZİYARET

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN EHLİBEYT ALİMLER DERNEĞİNE ZİYARET                  Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,beraberinde şube Müdürü Yakup Alhan ile birlikte Iğdır Ehlibeyt Alimler Derneğine  nezaket  ziyaretinde bulundu.      
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN EHLİBEYT ALİMLER DERNEĞİNE ZİYARET

                             MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN EHLİBEYT ALİMLER DERNEĞİNE ZİYARET    

             Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,beraberinde şube Müdürü Yakup Alhan ile birlikte Iğdır Ehlibeyt Alimler Derneğine nezaket  ziyaretinde bulundu.  

             Dernek binasında Dernek başkanı dini hoca Behlül  Salmanlı ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. görüşmede Iğdır´ın eğitim sorunları konusunda görüş alışverişinde bulundu.

                     Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Okullarımızda bildiğiniz gibi Kuran-ı Kerim ve  Peygamberimiz Hz .Muhammed (s.a.v) efendimizin  hayatı seçmeli ders olarak okutuluyor. Bu konuda sizlerin de desteği ile öğrenci sayısını artıralım.Öğrencilerimiz Kuran-ı Kerimi öğrensin, Peygamberimiz Hz .Muhammed (s.a.v) efendimizin hayatını öğrensin. Benim kapım herkese açıktır.Sizlerle her türlü iŞbirliğine varım."dedi.    

          Dernek başkanı dini hoca Behlül  Salmanlı ´da "Bu konuda sizlere her türlü desteyi veririz.  öğrencilerimiz islamiyeti çok iyi öğrenmelidir.Kuran-ı Kerimi, Peygamberimiz Hz .Muhammed (s.a.v) efendimizin hayatını iyi  öğrenmeli ve bilmeli yaşamalıdır.Peygamberimiz Hz .Muhammed (s.a.v) efendimiz vatanına,milletine, bayrağına saygılı insanların yetişmesini istemiştir.Müslümansak müslümanlığı tam olarak yaşamalıyız.Örnek insan olmalıyız.Ülkemiz zor günlerden geçiyor.Bunu da aşmanın tek yolu dinimizi iyi bileceğiz ,Vatanımızı, bayrağımızı,Milletimizi çok seveceğiz.Öğrencilerimizin Peygamberimiz Hz .Muhammed (s.a.v) efendimizin ahlakı ile yoğrulması lazım.Bu da alacakları eğitimle  olur."şeklinde konuştu. 

26-01-201626-01-201626-01-201626-01-201626-01-201626-01-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.