IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİLER

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİLER               Göreve geldiği günden beri okulları gezerek Eğim camiası ile bütünleşen sorunları dinleyen Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu’ya Türk bayrağı hediye edildi.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİLER

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİLER

              Göreve geldiği günden beri okulları gezerek Eğim camiası ile bütünleşen sorunları dinleyen Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu’ya Türk bayrağı hediye edildi.

         Sık sık  Iğdır özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulunu ziyaret ederek öğrencilerin eğitimi ile yakından ilgilenen Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu’ya  Iğdır özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu müdür Çetin Şeren el emeği Türk Bayrağı panosu hediye etti.

        Okul Müdürü Çetin Şeren beraberinde 81 ilden 81 öğretmen projesiyle Iğdır ilini temsil eden Zeliha Korkmaz’la  Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu’yu ziyaret ederek  öğrencilerin  el emeği göz nuru ile yaptıkları filografi Türk bayrağını hediye ettiler.

 

        Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Aydoğdu,” Engelli çocuklarımızın eğitilmesi için fedakârca çalışıyorsunuz sizleri kutlarım. Güzel bir hediye teşekkür ederim.”dedi.28-12-201728-12-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.