IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz tarafından Çocuk Akademisinde düzenlenen "Öğretmenler Arası Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası"nda dereceye giren öğretmenlere belgeleri Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI tarafından takdim edildi.
![Müdürlüğümüz tarafından Çocuk Akademisinde düzenlenen](/meb_iys_dosyalar/2022_06/08183130_DSC_0061.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından Çocuk Akademisinde düzenlenen "Öğretmenler Arası Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası"nda dereceye giren öğretmenlere belgeleri Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI tarafından takdim edildi.