IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Türkiye Genelinde 5. il Olarak Sanal Santral Sistemine Geçiş Yapmıştır

  İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Telekom Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği mevcut telefon santralinin yerine “Sanal Santrale” geçiş işlemleri 12.10.2015 tarihi itibariyle tamamlanmıştır.
Müdürlüğümüz Türkiye Genelinde 5. il Olarak Sanal Santral Sistemine Geçiş Yapmıştır

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Telekom Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği mevcut telefon santralinin yerine “Sanal Santrale” geçiş işlemleri 12.10.2015 tarihi itibariyle tamamlanmıştır.  Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatı’nın da kullandığı “Sanal Santral” teknolojisi sayesinde numaralar direkt çevrilerek İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz şube ve birimleriyle artık daha hızlı iletişim kurulabilecektir. Türkiye’de “Sanal Santral”e geçen ilk 5 İl Milli Eğitim Müdürlüğünden biri olan kurumumuzun alt birimlerinin dahili tüm telefon numaraları değişmiş olup İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün eski telefon numaraları kısa bir süreliğine devam edecektir.  Sanal Santral geçiş döneminde desteklerini bizden esirgemeyen Türk Telekom ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

 

       İl Milli Eğitim Müdürlüğü yeni santral numarası: 0 476 280 7600

       Yeni Telefon Numaralarımız için tıklayınız.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.