IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nahçıvan Başkonsolosu Sn. Asip KAYA ve beraberindekilerle birlikte iş birliği içinde yürütülecek çalışmalarla ilgili Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ile fikir alışverişinde bulundular.
![Nahçıvan Başkonsolosu Sn. Asip KAYA ve beraberindekilerle birlikte iş birliği içinde yürütülecek çalışmalarla ilgili Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ile fikir alışverişinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/04164028_1.jpg)
Nahçıvan Başkonsolosu Sn. Asip KAYA ve beraberindekilerle birlikte iş birliği içinde yürütülecek çalışmalarla ilgili Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ile fikir alışverişinde bulundular.