IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

                        OKUL AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ               Iğdır’a bağlı  Aralık İlçesinin Ortaköy mahallesine Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınca yaptırılarak Eğitim ve öğretime başlanan 4 derslikli okulun açılışı yapıldı.         
            OKUL AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

                        OKUL AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

              Iğdır’a bağlı  Aralık İlçesinin Ortaköy mahallesine Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınca yaptırılarak Eğitim ve öğretime başlanan 4 derslikli okulun açılışı yapıldı.

               Okulun açılışına  Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşçı,TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu,Iğdır valisi Davut Haner,Ticaret ve sanayi odası başkanı Kamil Arslan, Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve protokol üyeleri katıldı.

                4 derslik olarak 2000 m2 alana yapılan okulun açılışında konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu,  Ticaret ve sanayi odası başkanı Kamil Arslan ,Vali Davut Haner,Okulun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ettiler. İnsana yapılan eğitime yapılan her şey kutsaldır”dediler.. Ardından sınıflar gezildi öğrenciler ile sohbet edildi.

 

              Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşçı’da” Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın yetişmesine katkı sağlayacak olan okulun açılışını yapmaktan mutluyuz. Öncelikli olarak eğitim diyoruz.Çocuklarımız bu okulda öz değerlerimizi, Türklüğünü, İslam inacını vatan sevgisini öğrenecek öz değerlerine sahip çıkacaktır.Sevgili çocuklar okuyun kendinize güvenin bu okul ilim yuvası olacaktır.Bu okuldan çok değerli insanlar çıkacaktır.2002 yılından beri eğitime büyük destek veriyoruz.Meslek liselerine destek veriyoruz.daima çalışınız ödevleriniz  yapınız.”dedi. 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.