IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Koordinat Bilgileri (Acele ve Günlüdür)

Okul Koordinat Bilgileri (Acele ve Günlüdür)

Fatih Projesi kapsamında okulların koordinat bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Okulların koordinat bilgilerinin güncellenmesi amacıyla Android İşletim Sisteminde çalışacak "Okul Koordinatı" adında mobil uygulama geliştirilmiştir.

 

Okul müdürü, müdür vekili, müdür yetkili öğretmen, müdür başyardımcısı ya da müdür yardımcılarından birinin ilgili uygulamayı Android işletim sistemli telefon ya da tabletlerine yükleyip uygulamayı okulda çalıştırarak ekteki klavuzda belirtilen şekilde okul koordinat bilgilerini uygulama üzerinden kayıt etmeleri gerekmektedir. Ayrıca iki kurumun müdürlüğünü yapanlar ayrı ayrı giriş yapacaklardır.

 

       Bu koordinatların fatih projesinde keşif vb. çalışmalarında kullanılacağı için koordinat bilgilerinin doğruluğu önem arz etmektedir. Bu kapsamda 23.03.2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar koordinat güncelleme çalışmalarının titizlikle yapılması hususunda bilgileriniz ve gereği rica olunur.

 

                                                                                                                                         Olcay ÖZEN

İl BT Koordinatörü 

 

 

 

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Yazısı

 

Kılavuz (5 Sayfa)

 

 

 

 

 

 

 

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.