IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

 İl Millî Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT başkanlığında Şube Müdürleri Cevdet PARLAR, Mehmet TÜZEN ve Murat ÇETİNKAYA’nın da katılımıyla 05.08.2015 tarihinde saat 10.00’da İlimiz Merkez’de bulunan Kurtuluş İlkokulu’nun Konferans Salonu’nda merkez lise ve ortaokul müdürleri ve İlçedeki okul müdürlerinin de katılımıyla bir toplantı düzenlendi.
OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

             İl Millî Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT başkanlığında Şube Müdürleri Cevdet PARLAR, Mehmet TÜZEN ve Murat ÇETİNKAYA’nın da katılımıyla 05.08.2015 tarihinde saat 10.00’da İlimiz Merkez’de bulunan Kurtuluş İlkokulu’nun Konferans Salonu’nda merkez lise ve ortaokul müdürleri ve İlçedeki okul müdürlerinin de katılımıyla bir toplantı düzenlendi. Toplantının amacı, okul müdürlerimize 2015 Ekim ayı itibariyle açılacak olan LYS, YGS ve TEOG sınavlarına hazırlık amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı örgün ve yaygın eğitimi destekleme yönergesi kapsamında yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda yapılması gereken konular hakkında bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, “Mezun olan öğrencilerimize Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından kursların verilecek, aynı zamanda öğrenimi devam eden öğrencilere ise ders saati dışında ve hafta sonunda destekleme kursları açılacaktır.“ dedi.   

 

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.