IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL ZİYARETLERİ

  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, İlimizde bulunan ilkokul, ortaokul ve Anadolu Liselerinin 2015-2016 eğitim öğretim yılı hazırlıklarını yerlerinde incelemede bulundu.
OKUL ZİYARETLERİ

         İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, İlimizde bulunan ilkokul, ortaokul ve Anadolu Liselerinin 2015-2016 eğitim öğretim yılı hazırlıklarını yerlerinde incelemede bulundu. Merkeze bağlı Melekli Kasabası’na giden İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, kasabada bulunan Melekli Şehit Piyade Çavuş Tunay Şafak Çok Programlı Lisesi, Atatürk İlkokulu, Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu, Melekli 100. Yıl Ortaokulu ve İpek Yolu Anaokulu’nda ziyaretlerde bulundu. Okul müdürlerinden okulları hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, okulda seminer yapan öğretmenlerle de bir süre sohbet etti. “İlimizde yaşanan olaylar malum. Bu olaylar sakın sizleri etkilemesin, Allah’ın izinliyle bu surecide atlatacağız. Yeter ki sizler kararlı olun, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Öğretmenler Yeni Nesil Sizlerin Eseri olacaktır.’ sözlerindeki eserleri yaratmanızdır.“ dedi.


Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.