IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖNEMLİ!!! Faz-3 Altyapı İhalesi Okul Bilgi Sistemi (CBS) Bilgi Girişleri

ACELE VE GÜNLÜ

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında 3.Faz Altyapı İhalesi için Okul Bilgi Sisteminden(cbs.eba.gov.tr) Altyapı ihtiyacı olan okulların bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Bilgi girişi cbs.eba.gov.tradresinden yapılacak olup “Okul Bilgileri” ve “İletişim Bilgileri” alanlarının kesinlikle doldurulması gerekmektedir. Derslik Sayısı, Bina Sayısı, BT Laboratuvarı Sayısı, İdareci Oda Sayılası, Atölye Sayıları, Bina Sayıları da doğru şekilde doldurulmalıdır. Bilgi girişi yapmayan okullar projeye dahil edilmeyecektir.

 

Bilgi girişleri 16.10.2015 CUMA MESAİ BİTİMİNE  KADAR yapılacaktır.

İkili eğitim yapan kurumlarda sadece bina sahibi bilgi girişi yapacaktır.

 

Daha önceden giriş yapmış ve şifrelerini unutmuşlar ise "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayarak kurumkodu@meb.k12.tr adreslerine gelen yönergeleri takip ederek şifrelerini sıfırlayabilirler.


NOT: İl ve İlçelerden Sisteme Müdahale Edilemediğinden http://cbs.eba.gov.tr adresine okul girişinde yaşanan problemler için ve diğer sorularınız için cbs@eba.gov.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.