IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özdemir İlkokulumuz 3-7 Haziran Türkiye Çevre Haftası nedeniyle " Sıfır Atık Sergisi ve Defilesi " kapsamında "Atatürk Portresi " konulu çalışmalarını Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN' e takdim ettiler.
![Özdemir İlkokulumuz 3-7 Haziran Türkiye Çevre Haftası nedeniyle](/meb_iys_dosyalar/2024_06/05142958_11.jpg)
Özdemir İlkokulumuz 3-7 Haziran Türkiye Çevre Haftası nedeniyle " Sıfır Atık Sergisi ve Defilesi " kapsamında "Atatürk Portresi " konulu çalışmalarını Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN' e takdim ettiler.