IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PISA VE TIMSS SINAVLARINI UYGULAYAN OKULLARA TEŞEKKÜR BELGESİ

                                           PISA VE TIMSS SINAVLARINI UYGULAYAN OKULLARA TEŞEKKÜR BELGESİ                            Uluslar arası Öğrenci Değerlendirme programı olan Pisa ve Tımss sınavlarını Iğdır İlinde  başarılı bir şekilde uygulayan okullara teşekkür belgesi verildi.            
             PISA VE TIMSS SINAVLARINI UYGULAYAN OKULLARA TEŞEKKÜR BELGESİ

                                           PISA VE TIMSS SINAVLARINI UYGULAYAN OKULLARA TEŞEKKÜR BELGESİ

                           Uluslar arası Öğrenci Değerlendirme programı olan Pisa ve Tımss sınavlarını Iğdır İlinde  başarılı bir şekilde uygulayan okullara teşekkür belgesi verildi.

            Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, makamında Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suat Vural,Yukarı Erhacı ilkokulu Müdürü Cemal Tere ,ve İMK ilkokulu müdürü  Yakup Kutluay ‘ı makamında kabul ederek bakanlık tarafından  gönderilen  teşekkür belgesini verdi.

            Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,” PISA ve TIMSS sınavlarını uygulayan okullar yapılan kura sonucunda belli olmuştur. Sizlerde başarılı bir şekilde uygulamışsınız.Teşekkür ediyorum.Bakanlığımızda sizlere teşekkür belgesi göndermiştir.Kutluyorum.”dedi.

            Daha sonra Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suat Vural,Yukarı Erhacı ilkokulu Müdürü Cemal Tere ,ve İMK ilkokulu müdürü  Yakup Kutluay’a başarı belgeleri Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ve Şube müdürü Süleyman Akkuş tarafından verildi.

 

            Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme  ve Sınav Hizmetleri genel Müdürlüğü tarafından Genel Müdür  Doç. Dr. Bayram Çetin, imzalı  belgede “Uluslar Arası Matematik Fen Bilimleri Araştırması TIMSS 2015 uygulanmasında ülkemizi özverili çalışmalarıyla başarı ile temsil eden okulunuz,  öğrenci, öğretmen ve idarecilerine katkılarından dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.”görüşüne yer verildi.

05-02-201605-02-201605-02-201605-02-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.