IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Prof. Dr. Sn. Necati CEMALOĞLU tarafından ilimiz öğrencilerine "Yol Ayrımındaki Gençlik" , öğretmenlere "Lider Öğretmen" ve yöneticilere "Yönetim Becerileri ve Liderlik" konularında üç oturum şeklinde seminer verdi.
![Prof. Dr. Sn. Necati CEMALOĞLU tarafından ilimiz öğrencilerine](/meb_iys_dosyalar/2022_05/13190433_DSC_0020.jpg)
Prof. Dr. Sn. Necati CEMALOĞLU tarafından ilimiz öğrencilerine "Yol Ayrımındaki Gençlik" , öğretmenlerine "Lider Öğretmen" ve yöneticilerine "Yönetim Becerileri ve Liderlik" konularında üç oturum şeklinde seminer verdi.