IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞAİR VE YAZAR İSMAİL AYKANAT’TAN İMZA GÜNÜ

ŞAİR VE YAZAR İSMAİL AYKANAT’TAN İMZA GÜNÜ                    Iğdır Kültür Merkezi Sergi  salonunda Şair ve Yazar İsmail Aykanat,” Cemal Süreyya’nın Şirlerinde Kadın”, “Bedduası “Uyuyan Havari”, Tatlı bir akşam “isimli kitaplarının tanıtımını yaparak imza günü yaptı.                     
ŞAİR VE YAZAR İSMAİL AYKANAT’TAN İMZA GÜNÜ

ŞAİR VE YAZAR İSMAİL AYKANAT’TAN İMZA GÜNÜ

                   Iğdır Kültür Merkezi Sergi  salonunda Şair ve Yazar İsmail Aykanat,” Cemal Süreyya’nın Şirlerinde Kadın”, “Bedduası “Uyuyan Havari”, Tatlı bir akşam “isimli kitaplarının tanıtımını yaparak imza günü yaptı.

                İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ın desteği ve katkılarıyla hazırlanan programa İl Defterdarı Durak Sercan, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Iğdır Orman ve Su İşleri İl Şube Müdürü Mete Türkoğlu ve bir çok davetli katıldı.

                  Gösterilen yoğun ilgiden memnuniyet duyduğunu belirten yazar İsmail Aykanat, tüm katılımcılara teşekkür etti.

            Yoğun ilgiden dolayı mutlu olduğunu belirten Aykanat, bundan sonra da okuyucunun zevkle okuyacağı eserleri yazmaya devam edeceğini söyledi.

            İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal ve İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,"Iğdır´da değerli şair ve yazarları ağırlamak düzenledikleri imza gününe katılmak görevimizdir.Şair ve yazarları daha güzel eserler vermeleri konusunda teşvik edip desteklemek lazımdır"dediler.

                   İmza günü çeşitli ikramlarla devam etti.

 

04-02-201604-02-2016

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.