IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN VALİMİZİ LGS BİRİNCİSİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

                                         SAYIN VALİMİZİ LGS BİRİNCİSİNİ ÖDÜLLENDİRDİ                             Liselere Giriş Sınavında (LGS) tüm soruları doğru yanıtlayarak sınav birincilerinden biri olan Iğdır Ziya Gökalp Ortaokul öğrencisi Hatice Kübra Güneş, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,Şube Müdürü Cevdet Parlar ve Okul Müdürü Burhan Kalafata'la birlikte İlimiz Valisi Sayın Enver Ünlü'yü makamında ziyaret etti.                            Valimiz, ziyarette Güneş'i LGS'de göstermiş olduğu başarısından dolayı tebrik ederek ödüllendirdi.  
                    SAYIN VALİMİZİ LGS BİRİNCİSİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

                                        SAYIN VALİMİZİ LGS BİRİNCİSİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

                            Liselere Giriş Sınavında (LGS) tüm soruları doğru yanıtlayarak sınav birincilerinden biri olan Iğdır Ziya Gökalp Ortaokul öğrencisi Hatice Kübra Güneş, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,Şube Müdürü Cevdet Parlar ve Okul Müdürü Burhan Kalafata'la birlikte İlimiz Valisi Sayın Enver Ünlü'yü makamında ziyaret etti.
                           Valimiz, ziyarette Güneş'i LGS'de göstermiş olduğu başarısından dolayı tebrik ederek ödüllendirdi.Başarısının lise ve üniveriste de de devam etmesini diledi.

 

26-06-201926-06-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.