IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Er Erkan AKDENİZ Ortaokulunda Kutlu Doğum Programı Düzenlendi

Şehit Er Erkan AKDENİZ Ortaokulunda Kutlu Doğum Programı Düzenlendi

Şehit Er Erkan AKDENİZ Ortaokulunda Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, Şube Müdürü Adnan OK, okul müdürleri, veliler ve öğrencilerin katılımıyla Kutlu Doğum Haftası kutlandı. Hazırlanan program herkes tarafından beğeniyle seyredildi. Öğrencilerin gösterdiği performans herkes tarafından takdir topladı. Program öğrencilerin okumuş olduğu Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Okul Müdürü Engin RIZAOĞLU, Peygamber Efendimizin güzel ahlakına ve günümüzde onu daha iyi anlamak gerektiğine dikkat çekti. Programda, öğrencilerin sema gösterileri ve yapılan oratoryo izleyicilerden büyük alkış aldı. Peygamber Efendimizle ilgili şiirler okunurken salonda duygulu anlar yaşandı. Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, Fatih Sultan Mehmet’in Peygamber Efendimiz ile ilgili yazdığı bir şiirini okudu.

 

Okul genelinde yapılan kompozisyon ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediyeleri Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT tarafından verildi. İl Müftülüğünce Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle düzenlenen kompozisyon yarışmasında derece elde eden 8. sınıf öğrencisi Büşranur BAY okul idaresi tarafından çeyrek altınla ödüllendirildi. Ayrıca Okul Müdürü Engin RIZAOĞLU, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Ayşe Merve AKGÜL ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Derya YİĞİT’i çalışmalarından ötürü teşekkür belgesi ile onurlandırdı. Program büyük bir coşku, beğeni içinde son buldu. 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.