IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sosyal bilimler lisesinde Amfi Tiyatro açıldı

Sosyal bilimler lisesinde Amfi Tiyatro açıldı Iğdır Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesinde amfi tiyatro salonunun açılışı yapıldı. 
   Sosyal bilimler lisesinde  Amfi Tiyatro  açıldı

 

   Sosyal bilimler lisesinde  Amfi Tiyatro  açıldı

             Iğdır Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesinde amfi tiyatro salonunun açılışı yapıldı.

                Okulda düzenlenen açılış töreninde konuşan Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,”Bu okullar Türkiye’mizin en önemli okullarındcan biridir. Bu okulu bitirenler Türkiye’nin gelecekteki idarecileri yöneticileri olacaktır.Bunun için öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirelim.Türkiye’mizin geleceği için çok çalışalım.başarılı olalım.Ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkaralım.Bu alan güzel olmuştur. En güzel tiyatro oyunlarını sergilersiniz “dedi.

        Okul Müdürü Ruhat Hun’da “tiyatro alanı bin kişiliktir 35 bin TL mal oldu her türlü etkinliği bu alanda yapacağız. Iğdır da ilk defa amfi tiyatro salonunu açıyoruz.”şeklinde konuştu.

                      Törenlere Müdür yardımcıları Ahmet Gelal,Muhittin Yücel,Şube müdürleri Cevdet Parlar,Sedat Bilir,Cabbar Turan,Hüseyin Kıran Memet Tüzen,Adnan Ok  katıldılar.

 

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.