IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

STAJYER ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELİNDİ

STAJYER ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELİNDİ                           24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü ile Mehmet İşler Sosyal Bilimler Lisesi stajyer öğretmenlere yemek ziyafeti verdi.
STAJYER ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELİNDİ

STAJYER ÖĞRETMENLERLE BİR ARAY GELİNDİ

                          24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü ile Mehmet İşler Sosyal Bilimler Lisesi stajyer öğretmenlere yemek ziyafeti verdi.

                Sosyal Bilimler lisesinde, yemin içen stajyer öğretmenlerle yemek yiyiyen Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,” Mesleğe yeni başladınız bir yılınız doldurdunuz ve yemin içtiniz. Sizler bilgi dolusunuz öğrencilerinizi en iyi şekilde yetiştirin onları bağrınıza basın sevgiyle kucaklayın. Iğdır Doğu Anadolu Bölgesinde en iyi illerden biridir. Şehrimizde huzur  vardır.Kapım her zaman sizlere açıktır gelebilirsiniz el birliği içinde Iğdır’da eğitimin kalitesini artıracağız.Bu yemeği hazırlayan Sosyal bilimler lisesi yetkililerine teşekkür ederim ”dedi.

                 Sosyal Bilimler lisesi Müdürü Rohat Hun’da “Böyle bir günde eğitim camiası olarak bir arada olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek,stajyer öğretmenlerimize bir jest yapalım dedik bir araya geldik herkesin öğretmenler günü kutlu olsun “dedi.

27-11-201527-11-201527-11-201527-11-2015

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.