IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tarımsal Nüfus Gençleşiyor Projesi Sertifika Töreni Düzenlendi

    İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İş Kur Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlemiş olduğu “Tarımsal Nüfus Gençleşiyor Projesi” kapsamında 06 Ağustos 2015 Perşembe günü Tarımsal Araştırma Merkezi Müdürlüğü’nde düzenlenen sertifika töreni Sayın Valimiz Davut HANER’in de katılımıyla gerçekleştirildi
Tarımsal Nüfus Gençleşiyor Projesi Sertifika Töreni Düzenlendi

         İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İş Kur Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlemiş olduğu “Tarımsal Nüfus Gençleşiyor Projesi” kapsamında 06 Ağustos 2015 Perşembe günü Tarımsal Araştırma Merkezi Müdürlüğü’nde düzenlenen sertifika töreni Sayın Valimiz Davut HANER’in de katılımıyla gerçekleştirildi.

        İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün ev sahipliğini yaptığı programa, Sayın Valimiz Davut HANER, Vali Yardımcısı Bilgehan KARANFİL, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ferhat AKKUŞ, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin ERASLAN,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, İş Kur Müdür İl Müdür Vekili Bülent DİLMEN, Iğdır İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Sami ÇERMİK, Orman İşletme Şube Müdürü Hasraf AKA ve diğer daire amirleri katıldı.

 

        19/02/2015 – 17/03/2015 tarihleri arasında Iğdır Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. İbrahim HOSAFLIOĞLU tarafından 184 Saatlik düzenlenen kursu başarı ile bitiren 24 kursiyerin sertifikaları Sayın Valimiz Davut HANER ve protokol tarafından dağıtıldı. Program, sunulan ikram ile son buldu.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.