IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 2016 ‘DA BÖLGE BİRİNCİSİ OLAN İMKB ANADOLU LİSESİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’I ZİYARET ETTİ

TÜBİTAK 2016 ‘DA BÖLGE BİRİNCİSİ OLAN  İMKB ANADOLU LİSESİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’I ZİYARET ETTİ             Erzurum’da yapılan TÜBİTAK 2016 Yilı Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Sergisinde  matematik alanında birinci olan , Iğdır  İMKB Anadolu Lisesi , Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt.’i ziyaret ettiler.
 TÜBİTAK 2016 ‘DA BÖLGE BİRİNCİSİ OLAN  İMKB ANADOLU LİSESİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’I ZİYARET ETTİ


TÜBİTAK 2016 ‘DA BÖLGE BİRİNCİSİ OLAN  İMKB ANADOLU LİSESİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’I ZİYARET ETTİ

            Erzurum’da yapılan TÜBİTAK 2016 Yilı Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Sergisinde  matematik alanında birinci olan , Iğdır  İMKB Anadolu Lisesi , Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt.’i ziyaret ettiler.

           Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Okul Müdürü  Yılbay Güngör , Proje sorumlusu öğretmen Fatih Rıza Çelik ve öğrenciler   Ramazan Tendik ve Engin Eray’ı kabul ederek bir süre görüştü

         Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Okul Müdürü öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek ,” Büyük bir iş başardınız. Iğdır’ımızı tek olarak temsil ettiniz. Ve Orada birinci oldunuz. Başta okul müdürünüz Yılbay Güngör’ü Sizleri kutluyorum başarılar diliyorum. Ankara’dan birincilikle dönerek bizleri gururlandırın. Iğdır’ın adını bir kere daha duyuralım.. Iğdır’ı  en güzel bir şekilde temsil ediniz.”dedi

 

          Okul Müdürü Yılbay Güngör , de  “Proje hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ‘e bilgi vererek desteklerinden dolay teşekkür etti.Ankara’dan başarı ile döneceklerine inandıklarını söyledi.

29-03-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.