IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tübitak 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında bölgede 3. olan Iğdır Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'yı ziyaret etti.
![Tübitak 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında bölgede 3. olan Iğdır Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'yı ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/26130240_DSC_0002.jpg)
Tübitak 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında bölgede 3. olan Iğdır Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'yı ziyaret etti.