IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcıları Sn. Mehmet Yaşar ŞAHİNDOĞAN, Sn. Musa AKKAŞ ve beraberindeki heyetle birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'ya ziyarette bulundular.
![Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcıları Sn. Mehmet Yaşar ŞAHİNDOĞAN, Sn. Musa AKKAŞ ve beraberindeki heyetle birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'ya ziyarette bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/14112936_DSC_0010.jpg)
Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcıları Sn. Mehmet Yaşar ŞAHİNDOĞAN, Sn. Musa AKKAŞ ve beraberindeki heyetle birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'ya ziyarette bulundular.