IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Iğdır Başkanı Sn. Hamza KARAKUŞ ve beraberindeki heyetle birlikte, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
![Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Iğdır Başkanı Sn. Hamza KARAKUŞ ve beraberindeki heyetle birlikte, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/18155853_DSC_0023.jpg)
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Iğdır Başkanı Sn. Hamza KARAKUŞ ve beraberindeki heyetle birlikte, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.