IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tuzluca Ziyareti

           İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT Milli Eğitim inşaat Emlak’tan sorumlu şube müdürü Hüseyin KIRAN ve Tuzluca ilçe Milli Eğitim Müdürü Latif OĞUR ile birlikte 02.03.2015 tarihinde Tuzluca ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda ilçe okul müdürleriyle bir toplantı yaptı. 
Tuzluca Ziyareti

Toplantıda ilçenin eğitim sorunlarını masaya yatıran İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT ilçenin TEOG-LYS sınav başarısı, İl puanı ortalaması ve bundan sonraki başarı oranının yükseltilmesi için alınacak önlemler değerlendirildi. Daha sonra okul müdürlerine hitaben yaptığı konuşmada “Sizlerden isteyim bundan sonra öğrenci velilerini ziyaret etmenizi onlarla sık görüşmenizi ve çocuğun hangi alanda başarı olabileceğini ön plana çıkartmanızı onlara iyi bir rehber olmanızı istiyorum “dedi. Yönetici arkadaşlara başarılar dileyen İl Milli Eğitim müdürü Hakan CIRIT daha sonra ilçe kaymakamı İbrahim CİVELEK ile birlikte ilçede yapımı devam eden on altı derslik imam hatip ortaokulu, on altı derslik ilkokul, 200 kişilik pansiyon, 24 derslik Anadolu lisesi ve Gaziler köyünde dört derslik bir ilk okul inşaatlarında incelmelerde bulundular.

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.