IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UNİCEF'in desteğiyle Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, her çocuğun ilk yardımın önemini kavraması ve ilk yardım uygulamalarına aşinalık kazanıp öğrenmesi için "İlk Yardım Okulu: Kahramanlar İş Başında" adlı kitabı hazırladı.

UNİCEF'in desteğiyle Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, her çocuğun  ilk yardımın önemini kavraması ve ilk yardım uygulamalarına aşinalık kazanıp öğrenmesi için

UNİCEF'in desteğiyle Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, her çocuğun ilk yardımın önemini kavraması ve ilk yardım uygulamalarına aşinalık kazanıp öğrenmesi için "İlk Yardım Okulu:Kahramanlar İş Başında" adlı kitabı hazırladı.
Bugün "İlk Yardım Okulu:Kahramanlar İş Başında" kitabının tanıtım törenine katılan Milli Eğitim Bakanımız Ziya SELÇUK, tören konuşmasının ardından Karabük, Giresun, Osmaniye ve Iğdır'da kitabın ulaştığı çocuklarla dijital ortamda görüştü.
Iğdır/Merkez Hüsnü M.Özyeğin İlkokulu 1.Sınıf öğrencilerinden İlhami Kayra ÜLKER ve Emir Şahin ÜLKER adlı ikiz kardeşler, aileleri ile birlikte Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'u evlerinde dijital ortamda misafir ederek bir görüşme gerçekleştirdiler.

29-01-202129-01-202129-01-2021

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.