IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ ENVER ÜNLÜ VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

VALİ ENVER ÜNLÜ VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.                         Iğdır valisi  Enver Ünlü, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve şube müdürü Süleyman Akkuş  Iğdır Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret etti.                 Okul Müdürü Vedat Ali Karasu tarafından karşılanan Vali Enver Ünlü ve Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen okulu gezerek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti. okul hakkında bilgi aldılar.                                   I
VALİ ENVER ÜNLÜ VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

VALİ ENVER ÜNLÜ VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

                       Iğdır valisi Enver Ünlü, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve şube müdürü Süleyman Akkuş  Iğdır Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret etti.

                Okul Müdürü Vedat Ali Karasu tarafından karşılanan Vali Enver Ünlü ve Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Okulu gezerek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti. Okul hakkında bilgi aldılar.

               Iğdır valisi  Enver Ünlü, Okulun konferans salonunda görsel sanatlar, müzik ve bilişim teknolojileri öğretmenleriyle toplantı yaptı.

                  Vali Ünlü,” Sevgi, sabır ve hoşgörü timsali olan öğretmenlerin, birikimleri, duruşu, olumlu ve örnek davranışları ile çocukları ve gençleri yarınlara hazırlanmasında öğretmenin öneminin hiç bir zaman göz ardı edilemeyeceğini “söyledi.

                   Vali Enver Ünlü, "Bir ülkenin en büyük zenginliğinin eğitilmiş insan gücüdür. Bunun için çocuklarımızı en iyi şekilde eğiteceğiz. Onlar bizim geleceğimizdir. İyi eğitilmiş donanımlı bilgili gençler ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkaracaktır." dedi.

                     Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen’de” Müzik , resim  görsel sanatlar ve bilişim teknolojileri dersi öğretmenlerinin Iğdır’da farkındalık yaratacak çalışma ve projeleri hayata geçirmelerini Okullarında atölyeler kurmalarını kabiliyetli öğrencileri tespit etmelerini  istedi.

03-03-201903-03-201903-03-201903-03-201903-03-201903-03-201903-03-201903-03-201903-03-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.