IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Yardımcımız Sn. Abdulkadir ŞAHİN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, güçlendirme onarımı tamamlanan okullarımızda incelemelerde bulundular.
![Vali Yardımcımız Sn. Abdulkadir ŞAHİN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, güçlendirme onarımı tamamlanan okullarımızda incelemelerde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/04160752_DSC_0014.jpg)
Vali Yardımcımız Sn. Abdulkadir ŞAHİN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, güçlendirme onarımı tamamlanan 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi, Mevlana İlkokulu ve Borsa İstanbul İlkokulunda incelemelerde bulundular.